Afgelasting YSY Ronde om Noord-Holland 2020

24 maart 2020 - Ook de Ronde ontkomt helaas niet aan de situatie waarbij evenementen afgelast (moeten) worden. De Port of Amsterdam heeft .........................

 besloten om in elk geval tot 1 juli geen vergunning te verlenen voor zeilevenementen in haar verkeersgebied (zie ook https://www.portofamsterdam.com/nl/corona). Dit betekent dus dat wij niet kunnen finishen in of bij IJmuiden. Gezien alle onduidelijkheden over de verdere ontwikkelingen en maatregelen zien wij als organisatie ook geen mogelijkheid om alternatieve scenario’s uit te werken. Dit omvat ook verplaatsen van het evenement naar een latere datum. Daarom hebben wij het trieste besluit moeten nemen om de Ronde om Noord-Holland editie 2020 af te gelasten. Graag zien wij u echter in 2021 weer in goede gezondheid aan de start voor een ‘daverend evenement’. Ook hopen wij ook in 2021 weer te kunnen rekenen op de ondersteuning van al onze vrijwilligers en sponsoren. Zonder u kunnen wij het niet doen.

Blijf gezond en houd afstand, dan zien wij elkaar weer in 2021.

Editie 2021 wordt gevaren op 18 en 19 juni.

Rainier de Groot,
Voorzitter stichting Ronde om Noord-Holland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORC 2H

Almere Regatta 2020 afgelast

24 maart 2020 - We waren er al bang voor, maar de Almere Regatta 2020 wordt afgelast. De aangekondigde maatregelen vanuit de overheid met o.a. het verbod tot het organiseren ................. Lees verder

Yenda en Hubo winnen Shorthanded Awards

28 maart 2020 - Amsterdam, 28 maart 2020 - De winnaars van de Shorthanded Awards 2019 zijn bekend. In de categorie doublehanded wint het team Hubo, onder leiding van Erik van Vuuren. De prijs v... Lees verder

>