Uitstel of Afstel: Nederlandse Kampioenschappen & Verbondsbezem Competitie

5 juni 2020 - Geen North Sea Race, geen Deltaweekend, een ongekende situatie waarin tal van mooie events geen doorgang vinden: dit maken we hopelijk maar een keer in ons leven mee! De consequenties die de ....................

coronacrisis met zich meebrengt zijn ons allen bekend, gelukkig zien we op het moment van dit schrijven de watersport na een veel te lange winter langzaam ontwaken.

Zodra het begrip ‘hamsteren’ in Nederland een feit was en de wc-rollen de winkels uitvlogen, is het NZC bestuur in contact getreden met organiserende verenigingen en organisaties. In lijn met de persconferenties vanuit de regering, werd duidelijk welke events voor dit jaar zijn afgelast. De vernieuwde Verbondsbezem Competitie zal dit jaar geen winnaars opleveren, maar de Nederlandse Kampioenschappen kunnen mogelijk tijdens andere events worden verzeild. Kortom om vroegtijdig mogelijke alternatieven te onderkennen en om te kijken waar wij kunnen faciliteren, is er vanuit de Noordzee Club dikwijls contact met de betrokkenen.

De hoop is er dus op gevestigd dat events die na 1 september staan gepland, doorgang kunnen gaan vinden. Wellicht wordt zelfs die datum nog vervroegd, daartoe houden we contact met het Watersportverbond die hard werken aan mogelijke versoepelingsmaatregelen. De 1,5 meter, het nieuwe normaal, wat gaat dat betekenen voor het meermans-grote boot zeilen?! Fingers Crossed!
https://www.watersportverbond.nl/kenniscentrum/coronavirus/maatregelen-en-adviezen-voor-de-watersport

Mogelijke NK’s 2020 en onder voorbehoud van wijzigingen:
28-30 Augustus              Damen Breskens Sailing Weekend (NK IRC / ORC1)
11-13 September           Zuiderzee Regatta (NK ORC4)
11-12 September           100 Mijl Bruine Bank Race (NK-2H / part 1)
2-4 Oktober                    Van Uden Reco Medemblik Regatta (NK ORC2/3 & NK-2H / part 2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORC IRC 2H DQTC SC

Van Bemanning- naar Wedstrijdlicenties

29 mei 2020 - Wij hebben net als veel van onze leden kennis genomen van het voornemen van het Watersportverbond om het systeem van wedstrijd- en bemanningslicenties te herzien door het ......... Lees verder

Deltaweekend een kijkje achter de schermen

19 juni 2020 - Dit weekend zouden we vanuit Zierikzee de 50e editie van het Deltaweekend varen. We verheugden ons al op de feestelijkheden en de sportieve strijd, met als extra de Veronicarace... Lees verder

>